- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi HYUNDAI WIA
- ›
- CNC-sorvi HYUNDAI WIA HD2200
CNC-sorvi HYUNDAI WIA HD2200
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Venäjä |
| alue | Московская область |
| Vuosimalli | 2015 |
| Takuu | Tuottajan takuu |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Laajennettu maksuaika |
| Liikenne | Myyjä järjestää kuljetuksen lisämaksua |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 580 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 550 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 215 mm |
| Maksimiteho Pääkaran | 18.5 kW |
| Kokonaismäärä työkaluja tornin | 12 kpl |
| Pituus sorvin | 2.9 mm |
| Leveys sorvin | 1.7 mm |
| Korkeus sorvin | 1820 mm |
| Paino sorvin | 4.1 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































