- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi HYUNDAI
- ›
- CNC-sorvi HYUNDAI HIT 250 MS
CNC-sorvi HYUNDAI HIT 250 MS
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Hessen |
| Vuosimalli | 2002 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 650 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 290 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 23 m/min |
| Suurin syöttönopeus Z-akselilla | 30 m/min |
| Maksimiteho Pääkaran | 15 kW |
| Halkaisija kierrinkanavan | 80 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta Pääkaran | 45 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 4500 1/min |
| Kokonaismäärä työkaluja tornin | 12 kpl |
| Pituus sorvin | 3692 mm |
| Leveys sorvin | 1850 mm |
| Korkeus sorvin | 1850 mm |
| Paino sorvin | 6.3 t |
Laitteet | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| C-akselin synkroninen | |
| Nestejäähdytys | |













































