Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Hessen |
| Vuosimalli | 2011 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Myyjä järjestää kuljetuksen lisämaksua |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 15541 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 762 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 203 mm |
| Maksimiteho Pääkaran | 7.5 kW |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 1800 1/min |
| Yhteensä tehontarve | 10 kW |
| Pituus sorvin | 2100 mm |
| Leveys sorvin | 1600 mm |
| Korkeus sorvin | 2100 mm |
| Paino sorvin | 1.8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| HAAS HAAS | |
| Tekninen dokumentaatio | |


















































