- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi Gildemeister
- ›
- CNC-sorvi Gildemeister CTX 400
CNC-sorvi Gildemeister CTX 400
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 1991 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 600 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 450 mm |
| Maksimiteho Pääkaran | 22 kW |
| Pituus sorvin | 4527 mm |
| Leveys sorvin | 1940 mm |
| Korkeus sorvin | 1730 mm |
| Paino sorvin | 5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |

















































