- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi DOOSAN
- ›
- CNC-sorvi DOOSAN LYNX 220 LSA
CNC-sorvi DOOSAN LYNX 220 LSA
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2012 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 6699 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 510 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 600 mm |
| Sorvaushalkaisija yli poikittaisluisti (max) | 400 mm |
| Halkaisija kierrinkanavan | 51 mm |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 6000 1/min |
| Pituus sorvin | 2763 mm |
| Leveys sorvin | 1627 mm |
| Korkeus sorvin | 1655 mm |
| Paino sorvin | 3.4 t |
Laitteet | |
|---|---|
| FANUC iSeries | |












































