CNC-sorvi DOOSAN GT 2100
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2013 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 580 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 600 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 230 mm |
| Maksimiteho Pääkaran | 15 kW |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 4500 1/min |
| Pituus sorvin | 3890 mm |
| Leveys sorvin | 1628 mm |
| Korkeus sorvin | 1700 mm |
| Paino sorvin | 3.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Chip Transporter | |
| Tekninen dokumentaatio | |

















































