- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi DMG
- ›
- CNC-sorvi DMG CTX alpha 300s
CNC-sorvi DMG CTX alpha 300s
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2013 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 240 mm |
| Halkaisija kierrinkanavan | 66 mm |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 6000 1/min |
| Yhteensä tehontarve | 13 kW |
Laitteet | |
|---|---|
| SIEMENS 840D sl Max. | |











































