- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi DEINICHI
- ›
- CNC-sorvi DEINICHI F 30 X 1250
CNC-sorvi DEINICHI F 30 X 1250
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Baden-Württemberg |
| Vuosimalli | 1989 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 1250 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 350 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 400 mm |
| Halkaisija kierrinkanavan | 79 mm |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 2500 1/min |
| Kokonaismäärä työkaluja tornin | 10 kpl |
| Paino sorvin | 8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| FANUC O-T | |














































