- UniMachines
- ›
- CNC sorvit ja sorvauskeskukset
- ›
- CNC-sorvi
- ›
- CNC-sorvi DAEWOO
- ›
- CNC-sorvi DAEWOO PUMA 230 MSB
CNC-sorvi DAEWOO PUMA 230 MSB
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Noord-Holland |
| Vuosimalli | 2000 |
| Takuu | Takuu 12 kuukautta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Liikenne | Myyjä järjestää kuljetuksen lisämaksua |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin sorvauspituus (Z-akseli) | 330 mm |
| Sorvaushalkaisija yli vuode (max) | 550 mm |
| Suurin matkailu pituus X-akselin | 175 mm |
| Minimi pyörimisnopeutta Pääkaran | 1 1/min |
| Suurin pyörimisnopeutta Pääkaran | 4500 1/min |
| Pituus sorvin | 4300 mm |
| Leveys sorvin | 1900 mm |
| Korkeus sorvin | 2400 mm |
| Paino sorvin | 4.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| FANUC SERIES 18 I-T CNC control | |













































