- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- CNC särmäyspuristimiin
- ›
- CNC särmäyspuristimiin YANGLI
- ›
- CNC särmäyspuristimiin YANGLI MB 8 - 63 X 2500
CNC särmäyspuristimen YANGLI MB 8 - 63 X 2500
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 2006 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 63 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 2500 mm |
| Määrä tietokoneohjattu akselit | 3 kpl |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 200 mm |
| Suurin lähestymistapa nopeus | 120 mm/s |
| Suurin taivutus nopeus | 10 mm/s |
| Suurin paluunopeus | 100 mm/s |
| Koneen korkeus | 2520 mm |
| Koneen pituus | 2720 mm |
| Koneen leveys | 1540 mm |
| Koneen paino | 5.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| DELEM DA 65W | |
| Keskusvoitelu | |
| Valaistus | |
| Tekninen dokumentaatio | |










































