- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- CNC särmäyspuristimiin
- ›
- CNC särmäyspuristimiin TRI-ACRO
- ›
- CNC särmäyspuristimiin TRI-ACRO 35-6
CNC särmäyspuristimen TRI-ACRO 35-6
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | New York |
| Vuosimalli | 1991 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 35 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 1524 mm |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 50.8 mm |
| Suurin sallittu etäisyys pöydän liukusäädintä | 228.6 mm |
| Välinen etäisyys kehykset | 1574.8 mm |
| Kitasyvyys | 228.6 mm |
| Koneen korkeus | 2336.8 mm |
| Koneen pituus | 1828.8 mm |
| Koneen leveys | 1016 mm |
| Koneen paino | 2.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| HURCO 5 C | |
| CNC-ohjaus | |












































