- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- CNC särmäyspuristimiin
- ›
- CNC särmäyspuristimiin PACIFIC
- ›
- CNC särmäyspuristimiin PACIFIC J 75-10
CNC särmäyspuristimen PACIFIC J 75-10
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Pennsylvania |
| Vuosimalli | 1994 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Varaston numero | JV-20258TK |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 68 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 2540 mm |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 177.8 mm |
| Suurin sallittu etäisyys pöydän liukusäädintä | 330.2 mm |
| Suurin lähestymistapa nopeus | 80.4 mm/s |
| Suurin taivutus nopeus | 15.2 mm/s |
| Suurin paluunopeus | 76.2 mm/s |
| Koneen korkeus | 2032 mm |
| Koneen pituus | 3048 mm |
| Koneen leveys | 1524 mm |
| Koneen paino | 5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| HURCO IV CONTROL | |
| CNC-ohjaus | |
| Jalka ohjaus | |









































