- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- CNC särmäyspuristimiin
- ›
- CNC särmäyspuristimiin DARLEY
- ›
- CNC särmäyspuristimiin DARLEY EHP 80 CL
CNC särmäyspuristimen DARLEY EHP 80 CL
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Ukraina |
| alue | Київська область |
| Vuosimalli | 2004 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 80 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 2550 mm |
| Välinen etäisyys kehykset | 2050 mm |
| Öljysäiliön tilavuus | 120 l |
| Koneen korkeus | 2800 mm |
| Koneen pituus | 4000 mm |
| Koneen leveys | 1700 mm |
| Koneen paino | 6.8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| DELEM DA 65 | |
| CNC-ohjaus | |







































































