- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- CNC särmäyspuristimiin
- ›
- CNC särmäyspuristimiin CINCINNATI
- ›
- CNC särmäyspuristimiin CINCINNATI 230 AF 8
CNC särmäyspuristimen CINCINNATI 230 AF 8
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | California |
| Vuosimalli | 2006 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 208.7 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 2540 mm |
| Määrä tietokoneohjattu akselit | 5 kpl |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 558.8 mm |
| Välinen etäisyys kehykset | 2184.4 mm |
| Kitasyvyys | 508 mm |
| Suurin lähestymistapa nopeus | 97.4 mm/s |
| Suurin taivutus nopeus | 19.1 mm/s |
| Suurin paluunopeus | 105.8 mm/s |
| Koneen paino | 11.9 t |
Laitteet | |
|---|---|
| CINCINNATI CNC CONTROL | |
| CNC-ohjaus | |













































