- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- CNC särmäyspuristimiin
- ›
- CNC särmäyspuristimiin CINCINNATI
- ›
- CNC särmäyspuristimiin CINCINNATI 175-AF
CNC särmäyspuristimen CINCINNATI 175-AF
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Yhdysvallat |
| alue | Wisconsin |
| Vuosimalli | 1991 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 158.8 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 3657.6 mm |
| Määrä tietokoneohjattu akselit | 6 kpl |
| Pisin liukusäädintä aivohalvaus | 254 mm |
| Suurin sallittu etäisyys pöydän liukusäädintä | 431.8 mm |
| Pohjan leveydestä pöytä | 95.3 mm |
| Välinen etäisyys kehykset | 2692.4 mm |
| Kitasyvyys | 203.2 mm |
| Suurin lähestymistapa nopeus | 110.1 mm/s |
| Suurin taivutus nopeus | 27.5 mm/s |
| Suurin paluunopeus | 122.8 mm/s |
| Koneen korkeus | 3302 mm |
| Koneen pituus | 4876.8 mm |
| Koneen leveys | 1219.2 mm |
| Koneen paino | 11.8 t |
Laitteet | |
|---|---|
| CINCINNATI AUTOFORM | |
| CNC-ohjaus | |
| Jalka ohjaus | |
| Tekninen dokumentaatio | |
























































