- UniMachines
- ›
- Särmäyspuristimia
- ›
- CNC särmäyspuristimiin
- ›
- CNC särmäyspuristimiin AMADA
- ›
- CNC särmäyspuristimiin AMADA ITPS 125/30 P
CNC särmäyspuristimen AMADA ITPS 125/30 P
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1992 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 125 t |
| Maksimitaivutusmomentti pituus | 3000 mm |
| Määrä tietokoneohjattu akselit | 4 kpl |
| Suurin taivutus nopeus | 5.5 mm/s |
| Suurin paluunopeus | 44 mm/s |
Laitteet | |
|---|---|
| DLELEM DA 58 | |
| Keskusvoitelu | |
| Valaistus | |
| Tekninen dokumentaatio | |















































