- UniMachines
- ›
- CNC-jyrsinkoneet ja työstökeskukset
- ›
- CNC-jyrsinkoneet
- ›
- CNC-jyrsinkoneet STYLE
- ›
- CNC-jyrsinkoneet STYLE BT 1500 E
CNC-jyrsijä STYLE BT 1500 E
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2012 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 6422 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 1850 mm |
| Leveys työpöytä | 610 mm |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 1500 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 650 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 600 mm |
| Koneen korkeus | 2500 mm |
| Koneen pituus | 3100 mm |
| Koneen leveys | 2300 mm |
| Koneen paino | 5.3 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |













































