- UniMachines
- ›
- CNC-jyrsinkoneet ja työstökeskukset
- ›
- CNC-jyrsinkoneet
- ›
- CNC-jyrsinkoneet CORREA
- ›
- CNC-jyrsinkoneet CORREA CF22/25 (9671905)
CNC-jyrsijä CORREA CF22/25 (9671905)
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Espanja |
| alue | Burgos |
| Vuosimalli | 1998 |
| Takuu | Takuu 6 kuukautta |
| Tekninen kunto | Jälkeen täydellisen remontin |
| Varaston numero | 9671905 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 2500 mm |
| Leveys työpöytä | 700 mm |
| Suurin pöytä kuormitus (tasaisesti jaettuna) | 4000 kg |
| Power of karakäytöllä | 22 kW |
| Määrä CNC-akselit | 3 kpl |
| Määrä synkroninen akselit | 3 kpl |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 2500 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 800 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 800 mm |
| Koneen korkeus | 2760 mm |
| Koneen pituus | 6605 mm |
| Koneen leveys | 2900 mm |
| Koneen paino | 9.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC-426 | |
| Tekninen dokumentaatio | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)







































