- UniMachines
- ›
- Hydrauliset puristimet
- ›
- C-runko hydrauliset puristimet
- ›
- C-runko hydrauliset puristimet MUELLER-WEINGARTEN
- ›
- C-runko hydrauliset puristimet MUELLER-WEINGARTEN CEZ 40.25.6
C-runko hydraulisen puristimen MUELLER-WEINGARTEN CEZ 40.25.6
| Luokka | Hydrauliset puristimet MUELLER-WEINGARTEN › |
| Valmistaja | MUELLER-WEINGARTEN › |
ARCHIVED ILMOITUS
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Bayern |
| Vuosimalli | 1985 |
| Takuu | Ilman takuuta |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 40 t |
| Maksimi-isku männän varren | 500 mm |
| Pituus alapöydässä | 560 mm |
| Pohjan leveydestä pöytä | 560 mm |
| Pituus ylemmän pöydän | 450 mm |
| Leveys ylemmän pöydän | 450 mm |
| Suurin etäisyys pöydät | 630 mm |
| Tehontarve | 11 kW |
| Öljysäiliön tilavuus | 380 l |
| Koneen korkeus | 3000 mm |
| Koneen pituus | 1200 mm |
| Koneen leveys | 2000 mm |
| Koneen paino | 4.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Manuaalinen ohjaus | |











































