- UniMachines
- ›
- Hydrauliset puristimet
- ›
- C-runko hydrauliset puristimet
- ›
- C-runko hydrauliset puristimet MUELLER
- ›
- C-runko hydrauliset puristimet MUELLER TC 6.3.11.16
C-runko hydraulisen puristimen MUELLER TC 6.3.11.16
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Saksa |
| alue | Bayern |
| Vuosimalli | 1983 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 6.4 t |
| Kitasyvyys (etäisyys rungon männänvarteen akseli) | 125 mm |
| Maksimi-isku männän varren | 160 mm |
| Pituus alapöydässä | 280 mm |
| Pohjan leveydestä pöytä | 220 mm |
| Tehontarve | 4 kW |
| Öljysäiliön tilavuus | 35 l |
| Koneen korkeus | 1200 mm |
| Koneen pituus | 700 mm |
| Koneen leveys | 700 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |














































