- UniMachines
- ›
- Hydrauliset puristimet
- ›
- C-runko hydrauliset puristimet
- ›
- C-runko hydrauliset puristimet Müller
- ›
- C-runko hydrauliset puristimet Müller CL 160
C-runko hydraulisen puristimen Müller CL 160
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1988 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Myyjä järjestää lastaus - sisältyvät hintaan koneen |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Suurin voima (puristus) | 160 t |
| Maksimi-isku männän varren | 600 mm |
| Pituus alapöydässä | 1200 mm |
| Pohjan leveydestä pöytä | 720 mm |
| Nopeus männänvarren (ilman kuormaa) | 30 mm/s |
| Nopeus männänvarren (painamalla) | 150 mm/s |
| Nopeus männänvarren (paluu) | 250 mm/s |
| Tehontarve | 32 kW |
| Koneen korkeus | 3500 mm |
| Koneen pituus | 1200 mm |
| Koneen leveys | 3100 mm |
| Koneen paino | 12 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Lisäksi pöytä pitkiä elementtejä | |
| Valaistus | |
| Tekninen dokumentaatio | |



















































