- UniMachines
- ›
- Plasma-ja Kaasuleikkauskoneet
- ›
- 2D plasmaleikkurit
- ›
- 2D plasmaleikkurit LVD
- ›
- 2D plasmaleikkurit LVD PHOENIX 3015-FL
2D plasmaleikkurilla LVD PHOENIX 3015-FL
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2016 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Koneen korkeus | 2500 mm |
| Koneen pituus | 10635 mm |
| Koneen leveys | 6315 mm |
| Koneen paino | 14 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |















































