Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| Vuosimalli | 2004 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 3000 mm |
| Leveys työpöytä | 1500 mm |
| Yhteensä tehontarve | 3.2 kW |
| Koneen pituus | 5800 mm |
| Koneen paino | 12.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| Vuosimalli | 2004 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 3000 mm |
| Leveys työpöytä | 1500 mm |
| Yhteensä tehontarve | 3.2 kW |
| Koneen pituus | 5800 mm |
| Koneen paino | 12.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |