Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2007 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
| Lataa | Ostaja järjestää lastaus omalla kustannuksellaan |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
| Tila | Testi voidaan suorittaa |
| Varaston numero | 6371 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Lasertehoa | 4.4 kW |
| Pituus työpöytä | 3000 mm |
| Leveys työpöytä | 1500 mm |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |


















































