2D laser BYSTRONIC Bylaser 4400M
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Tšekki |
| alue | Jihomoravský kraj |
| Vuosimalli | 2007 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Hyvä |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Lasertehoa | 440 kW |
| Pituus työpöytä | 1500 mm |
| Leveys työpöytä | 772 mm |
| Suurin paksuus leikata peltiä (Normaali Steel) | 10 mm |
| Suurin paksuus leikata peltiä (Stainless Steel) | 20 mm |
| Suurin paksuus leikata peltiä (alumiini) | 8 mm |
| Koneen paino | 4.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |












































