- UniMachines
- ›
- Hiomakoneet
- ›
- Yleishiomakoneet
- ›
- Yleishiomakoneet PONAR TARNÓW
- ›
- Yleishiomakoneet PONAR TARNÓW RUP‑28
Yleishiomakoneet kone PONAR TARNÓW RUP‑28
| Nettohinta | 8319 EUR |
| Paikallinen vero (ALV) | 23 % |
| Yrityksen nimi |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Osoite | Wita Stwosza 18/13 |
| Kaupunki | Jelenia Góra |
| Postinumero | 58-560 |
| alue | Dolnośląskie |
| maa | Puola |
| Puhelin | +48 603510566 |
| Luokka | Hiomakoneet PONAR TARNÓW › |
| Valmistaja | PONAR TARNÓW › |
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 1979 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pisin hionta (akseli) | 500 mm |
| Suurin halkaisija hionta (akseli) | 280 mm |
| Suurin halkaisija on hiottu reiän | 200 mm |
| Koneen korkeus | 1700 mm |
| Koneen pituus | 2100 mm |
| Koneen leveys | 1500 mm |
| Koneen paino | 2.6 t |
Laitteet | |
|---|---|
| Valaistus | |












































