- UniMachines
- ›
- Porakoneet
- ›
- Vaaka porakoneet
- ›
- Vaaka porakoneet T slotted bed plate STOLLE
- ›
- Vaaka porakoneet T slotted bed plate STOLLE DT 4
Vaaka tylsä kone T slotted bed plate STOLLE DT 4
| Nettohinta | Kysyä› |
| Yrityksen nimi |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Osoite | Transito 21 |
| Kaupunki | Babberich |
| Postinumero | 6909 DA |
| alue | Gelderland |
| maa | Alankomaat |
| Puhelin | +31 316247123 |
| Luokka | Porakoneet T slotted bed plate STOLLE › |
| Valmistaja | T slotted bed plate STOLLE › |
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Alankomaat |
| alue | Gelderland |
| Vuosimalli | 1996 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Varaston numero | 9373 |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Koneen korkeus | 350 mm |
| Koneen pituus | 4000 mm |
| Koneen leveys | 2000 mm |
| Koneen paino | 6 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |









































