- UniMachines
- ›
- CNC-jyrsinkoneet ja työstökeskukset
- ›
- CNC-jyrsinkoneet
- ›
- CNC-jyrsinkoneet INFOTEC
- ›
- CNC-jyrsinkoneet INFOTEC 4121 Energy
CNC-jyrsijä INFOTEC 4121 Energy
Yleiset tiedot | |
|---|---|
| Sijainti | Puola |
| alue | Dolnośląskie |
| Vuosimalli | 2018 |
| Takuu | Ilman takuuta |
| Tekninen kunto | Oikein hyvä |
| Maksu | Ennen kuitti |
| Liikenne | Ostaja järjestää kuljetuksen omalla kustannuksellaan |
Tekniset parametrit | |
|---|---|
| Pituus työpöytä | 4100 mm |
| Leveys työpöytä | 2100 mm |
| Power of karakäytöllä | 8.5 kW |
| Määrä CNC-akselit | 3 kpl |
| Poran pituus X-akselilla (mekaaninen rehu) | 2100 mm |
| Poran pituus Y-akselilla (mekaaninen rehu) | 4100 mm |
| Poran pituus Z-akselin (mekaaninen rehu) | 250 mm |
| Suurin syöttönopeus X-akselilla | 1333.3 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Y-akselilla | 1333.3 mm/s |
| Suurin syöttönopeus Z-akselilla | 200 mm/s |
| Koneen paino | 3.5 t |
Laitteet | |
|---|---|
| ei tietoja | |


























































